«

»

Mar 17

“ABD Türkiye’yi işgale hazırlanıyor”

“ABD Türkiye’yi işgale hazırlanıyor”

ABD Büyük Ortadoğu Projesi’ni yırtıp attığını söylemediğine göre, ülkemiz için tehlike sürüyor, hem de artarak sürüyor demektir. Nevada çölünde, 2002 yılı 24 Temmuz -15 Ağustos arasında ABD’nin en büyük tatbikatı hangi ülkeye karşı ve niçin yapıldıysa, Eşref Bitlis neden öldürüldüyse, işgal durumunda sivil savunmanın  nasıl yapılacağına dair belgelerin bulunduğu ‘Kozmik Oda’ya neden girildiyse, TSK’nın yurtsever subayları niçin tasfiye edildiyse, etrafımızdaki kuşatma neden tamamlanmak üzereyse, ekonomiyi içerden çökertme plânı adım adım nasıl uygulanıyorsa, Suriye bataklığının içine neden çekilmiş isek, Suriye’ye  IŞİD’in sokulmasına benzer biçimde, yüzbinlerce, milyonlarca insan, ülkemize neden gönderildiyse, bu ve benzer olayların bir hedefi, bir sonucu olmayacak mıdır?

Türkiye’nin Türk vatanı olmaktan çıkarılmasıyla yetinecekler midir? Irak ve Suriye’de yaşananlar Türkiye’ye de yaşatılmayacak mıdır? İşgaller öncesi Saddam olsun, Kaddafi olsun; ülkelerinin ve kendilerinin başına gelecekleri öngörebilmişler miydi? Acaba Saddam ve Kaddafi‘nin komutanları, yüksek hakimleri, istihbarat ve güvenlik görevlileri, can, mal ve namus güvenliklerini koruyabilmişler midir?

Toplumsal yapımız bozuluyor, millet kimliğimiz aşındırılıyor. Hem Irak’ta hem de Suriye’de yaptıklarının ikisini birden ülkemizde uyguluyorlar. İnşallah benimki bir kötü rüyadır.”

 

Alıntı