«

»

Eki 18

Türkiye’nin Nüfus Yapısı Değiştiriliyor.

nufus_yapimiz_degisiyor_h100958
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Türkiye’nin Nüfus Yapısı Değiştiriliyor.
Hatırlar mısınız bilmiyorum ama 1965 yılında başlayan Aile Planlaması tanıtımları sonucu doğum kontrolerinin yapılması sonucu Türkiyede Türk nüfusun azaltılması sağlanmıştı. Aile planlaması adı altında yürütülen bu doğum kontrolü her ne hikmetse Türklerin yoğun olarak ikamet ettiği bölgelerde uygulanmıştı. Şimdi ise başka teknikler uygulanıyor.
Türkiye’nin nüfus yapısının değitirilmesine devam edililiyor. Saddam’ın Halepçe katliamında pek çok kürt kökenli Iraklı Türkiyeye gelmiş ve terör örgütünün gelişmesini sağlamışıtr. Daha sonra Suriye’den, Irak’tan mülteciler (Arap’ı,Kürt’ü,Yezidi’si,Süryani’si vb.) ülkemize dolduruldu. Ama Türkmenler alınmıyor, kaderlerine terkediliyorlar.
Yeniçağ Gazetesi yazarı Arslan Bulut yazısında bu konuya dikkat çekerek şöyle yazıyor:   “İlk etap da 2.5 milyon civarında Suriyeli geldi. İkinci etapta da bir o kadarı bekleniyor. Beş milyon kişinin bir ülkeden başka ülkeye göç etmesine tarih tanık olmamıştır. Bu, Türkiye’nin nüfus yapısını değiştirme operasyonudur. Bu, Türkiye’nin nüfus yapısını değiştirme operasyonudur.  “Yeni Türkiye Cumhuriyeti”nin mimarı Graham Fuller’in projesi için, böyle gerekiyor.
Kapıların sadece Türkmenlere kapatılması da bu nüfus hareketinin projelendirilmiş olduğunu gösteriyor.
AKP iktidarı da zaten Türkiye’yi Türk devleti olmaktan çıkarmaya çalıştığı için projeyi uygulamakta bir sakınca görmüyor.”