«

»

Haz 27

BİZLER VATAN MİLLET DERDİNDEYKEN, BİRİLERİ MAKAM ŞÖHRET DERDİNDE…

BİZLER VATAN MİLLET DERDİNDEYKEN,

BİRİLERİ MAKAM ŞÖHRET DERDİNDE…

 

Bu yazı bütün Türk Milliyetçileri içindir…

Özellikle Türk Milliyetçiliği “maskesi” takanlara..

Tam tamına elli yıllık bir Ülkücü olarak içim kan ağlayarak şahit olduğum olaylar beni dün olduğu gibi bu günde fazlasıyla üzmektedir. Artık olur olmaz zamanda “ ben Ülkücüyüm” diyene bile şüphe ile bakmakta olduğumu itiraf ediyorum..

Bundan otuz kırk yıl öncesine baktığınızda Ülkücü gençliğin bir simidi bile arkadaş sayısına göre paylaşıp yediğini görürsünüz. Türk Milliyetçiliğinin lideri MHP’sinin kurucusu Merhum Alparslan Türkeş “Bozkurtlarım” çağrısı ile milyonları harekete geçiren, elini kaldırması ile milyonları susturan bir dava adamının Türk Milliyetçiliği Ülküsünün tohumlarını Anadolu’nun her köşesine serpiştirdiğinde emperyalizmin ajanları kullanılarak o güzide tohumlar yok edilmek istenmiş ancak başarılı olamamışlardır. Vatan, millet, bayrak, ülkü uğrunda nice fidanlar toprağa düşmüş, nice güneşler batmıştı. Onların yasını tutmaktayken, acısını yaşarken Başbuğ Alparslan Türkeş’in vefatı sonrası bir Bahçeli denen şahıs on dokuz yılda Ülkücü hareketi, MHP’yi getirdiği uçurumu görmek mümkündür.

O sözde “Bilge lider, Türkmen Beyi” Bahçeli ki; Anadolu’nun pek çok yerinde düzenlenen kurultaylarla birlikte Türk Dünyası Kurultayını yapmamış, Anadolu’da Türk Milliyetçiliği Ülküsünün gür sesi, coşkun nefesi, “Ölmez bu hareket ölmez bu dava” diye haykıran Ozan Arif (Şirin)’in cenazesine katılımı yasaklamıştır.

Ülkü Ocaklarını etkisizleştirmiş, sonunda Genel Kurul yapmayarak koltuğu bırakmamak için, daha doğrusu siyaset denizinde boğulmamak için “ümmetçilik” fikrini savunan bir dala tutunarak Türk Milliyetçiliği Ülküsünü savunanları bölmüş, parçalamış, ülkücüleri birbirine düşürmüştür.

Son belediye başkanlığı adayları belirlenmesinde de yapacağı en büyük ayrıştırmayı yapmış belediye adayları ile birlikte ülkücüleri birbirine düşman hale getirmiştir.

Yazacak çok. Fakat giden can şehitler, ülkü için can kan verenler aklımdan hiç gitmemekte ve bunların yaptığını Allah’ın lanetlediği şeytan bile yapamaz düşüncesini yaşadığımı belirtmek istiyorum.

Bu onulmaz halden nemalanmak için çalışanları kızıyorum, kınıyorum

Dün kardeş olanları bu gün düşman edenler, ettirenler emperyalizmin ajanlarıdır.

 

Hani “TANRI DAĞI KADAR TÜRK HİRA DAĞI KADAR MÜSLÜMIZ” Diyorduk

Hani “BİRİMİZ HEPİMİZ, HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN” Diyorduk”

Hani “ÜSTE MAVİ GÖK ÇÖKMEDİKÇE ALTTA YAĞIZ YER DELİNMEDİKÇE TÜRK’ÜN İLİNİ VE TÖRESİNİ KİM BOZABİLİR?” diyorduk…

  1. VS. VS.

 

SON SÖZ: “EY TÜRK TİTRE VE KENDİNE DÖN!”

 

 

Kenan ŞAHBAZ