«

»

Nis 01

BİLL GATES’İN KORKUNÇ İTİRAFI! (2)

 

BİLL GATES’İN KORKUNÇ İTİRAFI! (2)

Diğer taraftan businessinsider.com’da, Lydia Ramsey adlı muhabirin 14 Mart 2020’da yayınlanan haberine göre “Bill Gates tarafından desteklenen Chicago merkezli bir biyoteknoloji enstitüsü, sedef hastalığı veya kanser gibi hastalıklara sebep olan, mutasyona uğramış genleri etkisizleştiren RNA veya ribonükleik asitleri etkileyen ilaçlar geliştirdi. RNA, hücrelerin protein yapmak için ihtiyaç duyduğu dizilimdir. Fikir şu: Mutasyona uğramış genleri durdurursanız, hatalı proteinlerin yaratılmasını durdurabilirsiniz. Ancak bu tedavilerin karşılaştığı sorun, geliştirilen ilaçları, istediğiniz hücrelere ulaştırmanın zor olmasıdır. Bu sebeple, nanopartiküller ve DNA veya RNA’dan oluşan parçalar geliştirildi. Amaç, DNA veya RNA’ya ulaşmak, bunun için doğrudan cildinize, akciğerlerinize, gözlerinize ve gastrointestinal kanalınıza, yani doğrudan hücrelerinize bu yapıları göndermektir.”

***

Bill Gates‘in bahsettiği ve ulusal sınırları tanımayan virüse karşı geliştirilen parçacık budur!

Bu parçacıklara “nanorobot” veya “nubot” da deniliyor. Yani virüs boyutunda moleküler makinecikler! Hani “akıllı ilaç” diyorlar ya işte o.

Bu parçacıklar, elektronik alanında şu anda kullanılıyor. Tıpta kullanımı için çalışanlar olduğunu da Bill Gates ve yukarıdaki haber açıklıyor.

Yalnız bu robotların kendilerini yenileme özelliği var! Tıpkı korona virüsün girdiği vücutta kendini yenilemesi gibi! Üstelik bu robotlar vücudu savunan beyaz kan hücrelerine de kenetlenebiliyor!

***

Konu sadece nano robotlarla ilgili değildir. Sadece “lise seviyesinde biyoloji bilgisi”yle veya akademik düzeyde de olsa hücrenin yapısını iyi bilmekle konu anlaşılamaz. Nubotlar, elektrikle veya ses dalgası le yönlendirilebilir. Konunun uzmanı Bill Gates‘in alanı da bu değil mi? Bu yüzden İnternet, uydular, akıllı telefonlar, bilgisayarlar, televizyonlar ve nihayet baz istasyonları üzerinden nubotlar yönlendirilebilir!

Bu teknoloji, bütün viral hastalıkları yok etmek için de kullanılabilir küresel salgın çıkarmak için de!

“Yeni Dünya Düzeni” dedikleri, “ulusal sınır tanımayan” düzen işte budur!

 

Alıntı