«

»

Ara 25

Asıl hedef “Büyük İsrail”

Asıl hedef “Büyük İsrail

 

2010 yılında Adalet Bakanlığı Müsteşarı ve beraberindeki sekiz hâkim ve savcı ABD Adalet Bakanlığı’nın davetlisi olarak önce Washington sonra da Colarado ve Arizona gibi bazı eyaletleri dolaşmış, eyalet sistemini incelemişti. Bir haftalık gezinin masrafları da Amerikan Adalet Bakanlığı’ndan karşılanmıştı.

“Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu”nun, yakın zamanda bir milyon 150 bin Avro bütçe ayırarak yeni bir çözüm süreci başlatması ve İngiltere’deki Demokratik Gelişim Enstitüsü koordinasyonuyla Oslo’da sözde akil adamları toplamasını hatırlayalım ve buna AKP milletvekili Ravza Kavakçı Kan‘ın Almanya’da “AKP Genel Merkez Heyeti”yle birlikte yaptığı federal yapı inceleme ve görüşmelerini de ekleyelim! MİT’in de bu temaslardan bilgisi vardır herhalde.

Proje ne peki?

Proje, önce Abdullah Öcalan’ın dillendirdiği “Orta Doğu kimliği”nde birleştirilecek, “Türk-Arap-Kürt konfederasyonu”dur.

Önce Irak sonra Suriye’nin parçalanması, ikisinde de ABD, İngiltere ve İsrail güdümlü sözde Kürt ama gerçekte “Orta İsrail devletçikleri” kurulması ve Türkiye’ye milyonlarca Suriyeli doldurulmasının sebebi budur! Türk kimliğine saldırmalarının ana sebebi budur. Konfederasyonun geçici adı Orta Doğu Birleşik Devletleri olarak planlandı. Asıl hedefleri Büyük İsrail‘dir.

***

“Ağacın kurdu içinde olur” demişler. ABD, Türk Milleti’nin kefenini Türkiye Cumhuriyeti’ne biçtirmek istiyor. Bu konularda halkı bilgilendirecek ve uyaracak bir devlet yetkilisi var mı? Siyasi partiler ne iş yapar?

 

Alıntı : Arslan BULUT