«

»

Ağu 06

Hangisi “Aksi ve arızi bir durum” oluşturmaz?

Hangisi “Aksi ve arızi bir durum” oluşturmaz?

 

* Cumhurbaşkanı seçiminde adayımız aksi ve arızi bir gelişme olmadıktan sonra Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır.” Devlet Bahçeli

* Mesela, Erdoğan ve partilileri Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına alırsa, bu aksi ve arızi bir durum olarak kabul edilecek mi?

* Mesela, Erdoğan ve partilileri, “Ne mutlu Türk’üm diyene” yazılı tabelaları söktürürse, bu, aksi ve arızi bir durum olarak değerlendirilecek mi?

* Mesela, teröristler Habur’dan davul zurnayla ellerini kollarını sallayarak ülkemize girerse, ortaya aksi ve arızi bir durum çıkmış olacak mı?

-Mesela, teröristlerin geçiş güzergahlarında, rahatsız olmasınlar diye Türk Bayrakları indirilirse, aksi ve arızi bir tablo vücut bulmuş olacak mı?

* Mesela, adayları Tayyip Erdoğan, Türk Devleti ve Milleti için “BEKA” sorunu yaratan Büyük Ortadoğu Projesi’ne ‘Eşbaşkan’ olursa, bu görevlendirme, aksi ve arızi bir durum olarak kabul edilecek mi?

* Mesela, adayları olan beyefendi, İmralı’daki teröristbaşıyla, pyd’nin elebaşıyla görüşmeler yapar veya yaptırırsa, bu aksi ve arızi durum tarifine girecek mi?

* Mesela, Türk Milleti’nin dişinden tırnağından artırarak kurulan fabrikalar haraç mezat satılmaya kalkılırsa, Devlet Bahçeli Bey bu girişimi aksi ve arızi bir durum olarak kabul edecek mi?

* Şühedaya Vefa’dan, Türk Milleti’ne Beka’dan, ve Millî Duruş’tan bahseden Sayın Bahçeli, bunlardan herhangi birini yaptığı ya da yaptırdığı takdirde, Tayyip Erdoğan’ın adaylığını desteklemekten vazgeçecek mi?

“Şühedaya Vefayı, Millete Bekayı ve Millî Duruşu” zerre umursamayarak atılan bu adımlar, her Türk Milliyetçisi için, “Aksi ve Arızi” durumun da ta kendisidir..

Daha ne olmalı ki, “Aksi ve Arızi” kabul edilsin?

* Gözümüzün önünde olan bitenleri alt alta sıraladığımızda, engel olamadığımız için, kendimizi “Şühedaya mahcup”, “Milletimizin Bekasını tehlikede” ve “Millî Duruş sergileme” mecburiyetinde hissederken, Türk Milliyetçiliği iddiasıyla siyaset yapan bir siyasetçinin, bu işin sorumlusunu ‘Kurtarıcı’ ilan etmesi, aklın alabileceği bir iş değil..

* Tüm bu gerçekler ortada dururken bunu yapabiliyorsa eğer, emin olun Milliyetçiliğinde ‘Aksi ve Arızi” bir durum vardır..

 

 

Alıntı Yeniçağ