«

»

Eyl 13

AKP Logosundaki 7 Işığın Anlamı ve Gerçekler!!!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(BİZİ KİMLER YÖNETİYOR LÜTFEN OKUYUN VE PAYLAŞIN !)  
Yedi Kollu Şamdan:
Üzerinde yan yana ve aynı düzeyde olmak üzere yedi mumluk bulunan şamdan, Masonların simgelerinden birisidir. Geleneksel olarak altından yapılır.7 kollu şamdan mason mabedindeki kutsal ateşi sembolize eder. Usta derecesinde, mabede yedi kollu şamdan bulunması şarttır. Yedi kollu şamdan, aynı zamanda 1948 yılında kurulan İsrail’in amblemidir.
Yedi Kollu Şamdan Başbakan’ın Yanı Başında
1 Eylül 2004’te ATV Ana Haber Bültenine konul olanBasbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlık Konutu’nu,ATV’ye açarak canlı yayında gündeme ilişkin mesajlar vermişti.Yaklaşık 45 dakika süren o yayında, televizyonları basındaki “muhafazakâr” izleyici kitlesinin dikkatini Ali Kırca ve Erdoğan arasında duran ve adeta bir mesaj içeriği taşıyan “yedi kollu samdan çekmiş ti.
—Masonların mabedindeki, Yahudilerin veİsraillin amblemi “yedi kollu şamdan” ,Başbakan’ın yanı başında ne arıyordu?Yedi Katlı Cesaret ÖdülüErdoğan, ABD’deki önde gelen Musevi kuruluşlarındanAnti Defamation League tarafındanİkinci Dünya Savaşı’nda soykırıma uğratılan Musevileri kurtaran Türk diplomatlara verilen cesaret ödülünü Türkiye adına aldı.
Erdoğan: Bu ödülü kabul ederken vatandaslarım adına nefreti ve zorbalığı mağlup etmeye yönelik çabalarımıza devam etmeyi ve daimi barış ve adaletin tohumlarını ekmeyi taahhüt ediyorum.(Sabah, 10 Haziran 2005)
—Ödül plaket tahtasında 7 adet bakır rölyef dikdörtgen plakanın varlığı dikkat çekmektedir.
• Erdoğan 27 Ocak 2004’te ABD Yahudi Komitesi (AJC)tarafından da ödüllendirildi. Türkiye, küreselleşmenin markası haline gelecektir.(Erdoğan, 10.12.2002, ABD)İlluminati örgütünün 7 ilkesi ile AKP görüşleriarasında benzerlikler vardır.*Ulus devletlerin yıkılması”…Resmi ideoloji ırkçı bir kişilik taşıyor, bu yapısıyla da milli bütünlüğü koruması mümkün değildir. Su anda Türkiye Cumhuriyetinde 27 etnik grup yaşamakta. Bu 27 etnik grubunda varlıklarının tanınması gerekmektedir.
“Türkiye Türklerindir” gibi tezler yanlıştır. Türkiye’nin 70 yıllık tarihi boşa harcanmıs bir zamandır.”
Siyon Protokolleri, Yahudilerin dünyayı nasıl sömürge haline getireceklerini planlayan bir yazıttır.Vaat edilmiş toprakların kurtarılması ve Büyük İsrail’i kurulusunun “Sembolik Yılanın Sakinliği” ile mümkün olacağına isaret edilmistir.
***************
Yılanın başı milletlerin kalplerine girecek ve onları çürütüp yok edecektir.
*****************
Kudüs’ten harekete başlayan bu yılan, kendi zafer zincirini tamamladıktan sonra yine oraya dönecektir.Haftalık Dergisi*İsrail’in güvenliği için Lübnan’a asker göndermenin amacı, siyon haritasını çizmeye katkı sağlamak olabilir mi?*Irak’ta, Kıbrıs’ta, AB’de bu gayri milli politikaların sebebi –yılan misali- gizli iliskiler olabilir mi?
*Annan’a Davos’ta Kıbrıs’ı teslim sözü verilmesi; Berlusconi’ye ek protokolü imzalama sözü verilmesi; PKK ile ates kes görüsmeleri bizlere bir seyler anlatmıyor mu?
*Topraklarımızın satılması, Ekonomimizin yabancılaştırılması tesadüf olabilir mi?
*Ilımlı İslam ve İslam’da reform tartısmaları tesadüf mü?
*Patrikhaneye neden ekümeniklik sıfatı verilmek istenmekte?
*Kuzey Irak’ta bağımsız Kürt devletinin önünü kimler açmaktadır
 
Siyon Protokolleri ve Kukla YönetimlerSiyon Protokollerinin 2.çisinde yer alankonulardan birinin başlığı da şudur.Kukla Hükümetler ve Gizli DanısmanlarıBu protokolde aynen su ifadeler yer almaktadır.Hizmete elverislilikleri derecesine göre halk arasından seçeceğimiz, kölece itaat etme kapasitesi olan idareciler, ülke idaresine hazırlanmış kimseler olmayacaktır.Bu efendiler çocukluklarından beri bütün dünya islerini idare noktasından yetiştirilmiş bilgin ve çok zeki danışmanlarımızın ve uzmanlarımızın ellerinde kolaylıkla birer oyuncak haline geleceklerdir.Will Durant-Roger Lambelin, Yahudiliğin Tarihi ve Siyon Liderlerinin Protokolleri,Okumus Adam Yayınları,
Eylül 2004…”…Erdoğan Batı için az bulunur bir ürün. Bu yüzden de onlar için değerli. Batı’nın hiçbir Müslüman lidere söyletemeyeceği seyleri, Erdoğan içinden gelerek söylüyor…
“Fatih Altaylı, Hürriyet,7 Şubat 2004″…Tayyip Erdoğan’ı kullanın, deliğe süpürmeyin…”Cüneyt Zapsu, Başbakan Danışmanı, ABD
“…Kimlik değişimi karsısındaki tereddüt, toplumumuzda gözükmemektedir…”Erdoğan, 24 Ocak 2004, Davos”
…ABD asker isterse göndeririz… “Erdoğan, 23 Ekim 2003, CNN Türk
—Kimler hazırlıksızca iktidara taşınmıştır.
—Ülkemizi beceriksizce kimler yönetiyor?
—O ampulün aç-kapa düğmeçi kimdedir?
—Zeki ve uzman danışmanlarınelinde oyuncak haline gelenler kimlerdir?
—Kimler devletimizi yönetmeyi danışmanlara bırakmıştır?Kayıt dışı siyaset anlayısı ile kapalı kapılar ardında ülkemizi (sözde) yönetenler kimlerdir?
—Toplumumuzun kimlik değişimine tereddüt göstermediğini söylemekten kasıt nedir?Değiştirip hangi kimliğe bürüneceğiz?
GEÇ OLMADAN UYANALIM !!
 
*ATATÜRK SAYFASI : http://www.facebook.com/unutmadik.unutturmayacagiz