«

»

Oca 07

ULAA! BEN SİZİ İYİ TANIYORUM.

ULAA! BEN SİZİ İYİ TANIYORUM.

Türk olmayabilirsin lâkin şayet Müslümansan;

Dandanakan, Pasinler, Malâzgirt, Karamukbeli, 4 Büyük Haçlı Seferi ve dahası 9 Eylül 1922 ye gelinceye dek milyonlarca evlâdını şehit verip üzerinde yaşamakta olduğun Anadolu coğrafyasını İslâm toprağı yaparak sana üzerinde insan onuruna yakışır bir hayat bahşeden Türk milletine karşı asla düşmanlık besleyemezsin!

Türk kimliğine, T. C ismine, Türk bayrağına saldırarak, ”Ne mutlu Türk’üm diyene” sözünü kurum ve kuruluşlardan, kazılı olduğu dağlardan sildirtemezsin, vicdanın sızlar, imânın buna izin vermezdi, çünkü TESLİS ÜLKESİ olan bu topraklar Türk’ün şehadet kanlarıyla TEVHİT ÜLKESİ yapılmıştır.

Bre münafık!

Hani sen Müslümandın?

Daha ne istiyorsun sevinip Türk’e saygı duysana.

Türk’e saygı duymazsın!

Zira sen, elinde tespih, başında namaz takkesiyle dolaşırsın amma, bilirim koynunda GRİVAS, YORGOS, AVRAM dedenden hatıra kalan HAÇ taşırsın.

Bak gerçek Müslümana, Müslüman nasıl olurmuş gör!

Seyid Abdulhakim Arvasi Hazretleri, ‘’Ben Arap’ım lâkin İslâm’a en çok Türkler hizmet etmiştir. Bu yüzdendir ki dünya da 3 Türk kalsa, biri benim, iki Türk kalsa yine biri benim’’ diyor.

Seni gidi sinsi Keşiş!

Seni gidi gizli Zangoç!

Seni gidi Siyon yıldızı cücüğü seni!

BİR DİĞERİ İSE;

Dünyada birbirleriyle kavgalı ne kadar millet, devlet, hergele, sapık, puşt varsa, Türk ismi geçtiğinde anında aralarındaki kavgayı, dalaşı bırakıp dost olarak Türk’e karşı birleşirler!

Kısacası;

İçeride ve dışarıda dünyanın tekmil hergelesini birleştiren tek ortak şey TÜRK DÜŞMANLIĞIDIR.

TÜRK’E DÜŞMANLIK İÇİN ALÇAKLIK YETMEZ, DAHA BAŞKA BİR ŞEY OLMAK GEREK!

Böylelerine ”alçak” dersek, alçaklara haksızlık yapmış oluruz, çünkü alçaklığın da zeminden yukarıda kalan bir seviyesi vardır.

Türk’e ve Türk kimliğine düşman olanları tanımlayan tek söz ”ÇUKUR ADAM” sözüdür.

Gelin bundan sonra Türk düşmanlarına ”ÇUKUR ADAM” diyerek onları zeminin altına gömelim. Gömmekle de kalmayıp, mikrop saçmamaları için üstlerine birer kürek kireç dökelim!

Belki çukur kelimesi de hafif kalacak.

O zaman her kes içinden gelen neyse onu söylesin!

Bunlar olsa olsa DABBE’dir. (K.Ş)

 

Kaynak: Orhan Kılıöoğlu