«

»

Kas 01

Hakkari’de Hain Saldırı 3 Asker Şehit!

  indir
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hakkari’de Hain Saldırı 3 Asker Şehit!
 
Geçtiğimiz günlerde Hakkari’de hain saldırı sonucu 3 askerimiz alçakça, adice şehit edilmiş, bir geçici köy korucumuz ise direğe bağlanıp kurşuna dizerek şehit edilmiştir. 
 
Yetkililerden gelen açıklamalar aşağıdadır. Fakat ben bu açıklamaları yeterli bulmuyorum.Açıklama istemiyor icraat istiyorum
 
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Yüksekova’da 3 askerin şehit edilmesine ilişkin “Bu büyük bir alçaklık, korkaklıktır. Sivil giyinimli, silahı olmayan insanların gidip kafasına kurşun sıkmak, bu korkaklığın, alçaklığın en büyüğüdür” dedi.Akdoğan, partisinin Adana İl Danışma Meclisi toplantısında yaptığı konuşmada, dün yaşanan olayda hayatını kaybeden Mehmetçiklere Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı diledi.
 
Yeter mi? Yetmez! Yetmez! Yetmez! Onlar, o çakallar yakalandıkları anda idam edilmeliler…
Allah aşkına bu milleti oyalamayın, uyutmayın!
 
Ben de, o çakalların leşleri serilmeli diyor ve bu konuda sorumlulukları olan yetkilileri bütün yüreğimle, bütün imanımla kınıyorum, kınıyorum, kınıyorum…
Üç askeri ve geçici köy korucusunu şehit eden teröristlerle hala müzakere edenleri kınıyorum. Bu kadar acı yeter. Millet cinnet geçirme noktasına gelmiş durumda. Ülkede yaşananlar vatandaşı psikolojik olarak cinnet sınırına sürüklüyor. Fakat yetkililer, ilgililer maalesfe taziye dileme kuyruğuna giriyorlar. Ey yönetenler artık taziye dilemekten vazgeçin  ve bir an önce yapılması gerekeni yapın!. Terörle mücadele eden batılı ülkelerin teröristleri nasıl etkisiz hale getirdiği bilinmektedir. Almanya gibi… Bu teröristler niçin İran’a’ geçemiyorlar. Çünkü yakalandıkları anda bir meydanda vinçlere asılarak idam ediliyorlar. Biz ise hala beslemekte ve hatta terörist başından akıl almaktayız. Allah sonumuzu hayır eylesin!.