«

»

Nis 14

“Fitneci,Bölücü Sözler”

images (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* “Biz, PKK ile görüşecek kadar alçak, namussuz değiliz” Bülent Arınç
 
* “Görüşmeyip de kanın akmasına seyirci mi kalacağız” Bülent Arınç
 
*  “Her türlü milliyetçilik ayaklarımın altındadır.” RTE
 
* “Ok yaydan fırladı ve inşallah hedefine ulaşacak” RTE Mardin’deki açılım konuşmasından
 
* Açılımla ilgili olarak “Pandora’nın kutusu açıldı, artık geri dönüş yok” CIA danışmanı Yahudi kökenli Henri Barkey
 
* “ Seçimlerden sonraki anayasa değişikliğinin Kürt sorununa da çözüm getirebileceğini beklemekteyiz “ CIA danışmanı Yahudi kökenli Henri Barkey
 
* “Bir Kürt devleti kurabilseydim, Türkleri tarihten silecektim, başaramadım” Lawrence
 
* 12 Haziran genel seçimlerinden tam on gün önce, ABD Ankara Büyükelçiliği Siyasi Müsteşarı Berna Keen, merkeze “acil” ve “çok gizli” bir kripto çekerek ABD’nin seçimlerden sonra Türkiye’de işleteceği takvimin şifrelerini vermemiş miydi?
 
* Kriptoda TSK’ya yapılacak operasyonun satır başları şöyle değil miydi:
“Türk Silahlı Kuvvetleri muvazzaf personeli ile ilgili plan uygulamaları, beklenen gelişmeler doğrultusunda oluşmaktadır. İnisiyatifleri nötrdür. Aksi gelişmeler hususunda herhangi bir emare bulunmamaktadır. Genelkurmay eski başkanlarının yargılanmaları hususunda hukuki alt yapı hazırlıkları tamamlanmak üzeredir. Yargılamalar hızlanacaktır. Profesyonel ordu çalışmaları tamamlanmak üzeredir.”
 
Bütün bunları AKP iktidarı yapmadı mı veya yaptırmadı mı?
 
Kripto, ABD’nin Kürt plânı ve “Özerklik” ilanı için işletilecek takvimle ilgili önemli bilgiler de içermiyor muydu?
 
* “Bağımsız Kürt milletvekilleri çok sert muhalefet yaparak bölgesel özerklik konusunda etkili bir konumda tartışmalı; yerel özerklik, mahalli idareler planlarına işlerlik kazandırılmalıdır.”
 
* “Sömürgeci Türk devleti ve AKP Hükümeti’nin soykırımcı politikası ve saldırıları devam ettikçe de gerilla güçlerimizin direnişinin güçlenerek devam edeceği tartışmasızdır..
Karadeniz’den Amanoslara, Serhat’tan Kayseri’ye kadar Kürdistan’ın her yerinde ve Türkiye’nin birçok yerinde etkili eylemlilik süreci geliştirildi. Şu anda da operasyon ve gerilla güçlerimizin etkili eylemleri artarak devam etmektedir..Halkımız ve hareketimiz açısından belirleyici olan Önderliğimizin durumu söz konusuyken ve Roboskî (Uludere) gibi halka yönelik katliamlar gündemdeyken Ölümsüzler Taburu’nun inisiyatif kullanması kaçınılmazdır.” PKK elebaşısı ve son toplu cinayetin planlayıcısı Bahoz Erdal kod adlı Fehman Hüseyin