«

»

Kas 26

DİN KİSVESİNE BÜRÜNMÜŞ SOYSUZLAR!

DİN KİSVESİNE BÜRÜNMÜŞ SOYSUZLAR!
Cenab-ı Allah, kâinatı yaratmadan önce ‘’Levh-u mahfuz’’ denilen defterine ”’Allah ve Muhammed” ismini yan yana yazdı.

İslâm’ın gelişiyle bu yan yana yazılı olan Allah cc ve Muhammed lafzı ‘’Kelime- i tevhid’’ oldu. Türkler de bunu ay yıldızlı bayrak yaptı.

Ay, Allah’ı,
Yıldız ise Hz. Muhammed’i temsil eder.

BUNUN İÇİNDİR Kİ;
Türk kimliğine,
Türk bayrağına,
Türk’ün andına,
Türk’ün Atatürk’üne,
T.C. ismine düşman olanlar, soysuz ve inançsız birer alçaktırlar.

TÜRKLERİ İTLERE NASIL ANLATSAM?
‘’Her kim ki Müslüman olduğunu söylediği halde Türk’e düşmanlık ve onun varlığını inkâr ediyorsa, bilinmelidir ki bu yaratık;
Ne gerçek bir Müslümandır ve ne de insan.
Bu gibilerin fanilalarının altında gizledikleri mutlaka dedelerinden kalma bir Haç kolyeleri vardır’’

MİRAÇ VE TÜRKLER
Hz. Muhammed (sav) kanatlı atı Burak’ın sırtında göklere yükseldiği “Mirâç Gecesinde” gök katlarında kendinden önceki peygamberleri görür. Bunlar arasında birini tanıyamaz ve Cebrail’e bunun kim olduğunu sorar.
Cebrail. “Bu peygamber değildir. Bu sizin ölümünüzden üç asır sonra dünyaya inecek olan bir ruhtur. Türkistan’da sizin dininizi yayacak olan bu ruh ABDÜLKERİM SATUK BUĞRA HAN adını alacaktır” cevabını verir…

TÜRK BAYRAĞINA, TÜRK KİMLİĞİNE, TÜRK DEVLETİNE TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNE KURANLARA, ATATÜRK’E VE ANDIMIZA SAYGIN YOKSA O ZAMAN SEN ORTA MALI BİR YOSMASIN DEMEKTİR!
Ey bayrağa, Türk kimliğine, ANDIMIZA ve devletin kurucusu ATATÜRK’E saygısı olmayan fahişe kılıklı utanmaz!
O saygı göstermediğin bayrak ve Atatürk’ün emaneti olan vatanın yoksa ve bu vatanın okullarında ANDIMIZ okunmuyorsa bil ki senin anan, bacın, karın tesettürlü de olsa soysuzdurlar.

Türk Bayrağı, bağımsızlığımızın sembolüdür!
Şayet korumak istediğin bir dinin, namusun, şerefin varsa ve sen bu değerlerini korumak ve onlara namahrem elinin dokunmasını istemiyorsan, o zaman; gönderlerinde bayrakların dalgalandığı müstakil bir vatanının, okullarında her sabah okunan bir ANDININ olması şarttır.
Alıntı: ORHAN KILIÇOĞLU