«

»

Tem 03

DİKKAT! TÜRKİYE BİLEREK ARAPLAŞTIRILIYOR!..

DİKKAT!

TÜRKİYE BİLEREK ARAPLAŞTIRILIYOR!..

 

İstanbullular!.. 23 Haziran’da tarihi bir seçime gidiyoruz. Çıkın balkonunuzdan yaşadığınız semte bir daha bakın… Sabah çıkın bakın, öğlen çıkın bakın, zahmet olmazsa akşam saat 20’den sonra bir de sokaklarda yürüyüverin… “Bana ne” deyip geçemezsiniz, sadece İstanbul belediye başkanı için değil tüm Türkiye’nin geleceği için oy kullanacaksınız. Türkiye bilerek Araplaştırılıyor derken sadece Suriyelilerin ülkelerine gönderilmemesini kast etmiyorum. Bileşenleri var; Diyanet işleri Başkanı’nın devlet protokolünde hızla yükselişi, İmam Hatip liselerinin sayılarının ihtiyacın kat kat üzerinde arttırılması, tarikat ve cemaatlere sağlanan ayrıcalıklar ve dev kıyaklar, cemaatsiz camilerle yapılan gösterişler, Kur’an’ın aslından ve peygamber efendimizin ahlakından kopuş, dayatılan Arap tarzı yaşam biçimi… İstanbullular!.. Limanlarınıza bir bakın, yalılarınıza bir bakın, kafelerinize, lokantalarınıza bir bakın kimlere satılmış diye. Sadece Suriyelilere mi?.. Ya, Katarlılar ve diğerlerine ne diyeceksiniz?.. İstanbul’da gördükleriniz yetmez ise, Trabzon da, Ankara’da, Zonguldak da, Mersin de, Adana da, Antalya da, Hatay da, Sivas da, Gaziantep de yaşayan tanıdıklarınıza danışın…

2023 projesi… Bunun gerçek adı; Türkiye bilerek Araplaştırılıyor

Dünyanın en önemli coğrafyasında hüküm süren tek çağdaş demokratik Cumhuriyet’e son veriliyor. Başta ordusu ve tüm devlet kurumları ile birlikte… O yüzden, Gazipaşa belediyesinin aldığı muhteşem kararını, beyaz donlu Suriyeliler bundan sonra plajlarda görünmeyecek bakış açısı ile değerlendirmeyin. Ben, bu kararı, Türkiye’nin bilerek Araplaştırılma tezgahına karşı gösterilen en önemli dikiliş olarak algılıyorum. Kestirmeden söyleyivereyim, bu zihniyete dur diyemezsek 2023 yılında çıkarılacak ilk Cumhurbaşkanlığı kararnamesini ne olur?.. Bir tahminde bulunabilir misiniz?.. Kılık kıyafet kanunu!..

S-400’ler mi, Patriotlar mı?.. Yine, Türkiye’nin yüksek irtifada hava savunma sistemlerine olan ihtiyacını tartışmıyorum. Şu an itibarıyla, Türkiye, yerden gelen büyük bir tehlikeyle karşı karşıya. Ülkemiz havadan değil yerden Araplaştırılıyor ve işgal ediliyor!.. İş işten geçtikten sonra, en son teknoloji ile hava savuma sistemi kursanız ne olur kurmasınız ne olur?..

2023’den sonra da Türk vatandaşı olarak demokratik Cumhuriyet rejimi ile yaşamak istiyorsanız Gazipaşa belediyesine destek olun!.. Din kamuflajı ile yapılan afyonlamalardan aklınız ile uzak durun. İmam Matüridi‘yi hatırlayın. Bilmiyorsanız okuyun!..

 

 

Alıntı