«

»

Mar 09

Cinsel saldırı, tecavüz

Cinsel saldırı, tecavüz

 

Gün geçmiyor ki yurdun bir köşesinden cinsel istismar veya tecavüz haberi gelmesin! Üstelik artık bebeklere bile saldıranlar var! Bir olay, iki olay bile olsa vahim ama durum çok daha tehlikeli bir hal almaya başladı.

Cinsel suçlarda gerçekten artış var ve artık kimseye çocuk emanet edilmemesi yönünde bir anlayış gelişiyor. Tıpkı Batı toplumlarında olduğu gibi…

***

Psikiyatri uzmanları, çocuklara yönelik cinsel saldırıda bulunanların çoğunlukla, kendi çocukluklarında böyle bir olay yaşadığını veya uyuşturucu kullandığını söylüyor! Öyle ki bazı olaylarda sapıkların hedefi kendi çocukları bile olabiliyor! Çünkü beyinleri insan beyni olmaktan çıkıyor! Hayvanlar ise zaten yavrulara dokunmuyor.

Yoksa insanlar, son zamanlarda yediklerinden, içtiklerinden veya kullandıkları ilaçlardan mı etkileniyor? Ülkemizde artık halk sağlığını bir kenara bırakın, askerler zehirleniyor. Askerin kendi yemeğini pişirmesi uygulamasına son verildi. Yemek işi özelleştirildi ve yandaşlara verildi. Şu anda Afrin’deki operasyona katılmak için bölgeye gelen askerlere verilen yemeğin kalorisi düşük. Bir kuru fasulye tabağında 10-15 fasulye tanesi sayabiliyorsunuz. Fasulye çorbası yani!

Araştırdığınızda yemek şirketinin sahibi bir bölge milletvekilinin kardeşi çıkıyor! Hangi komutan buna itiraz edebilir? FETÖ’cü ilân edilerek ordudan atılmak işten bile değil. Aslında bu tür olaylar da “hakka tecavüz” ama iktidarın umurunda bile değil.

 

Alıntı Yeniçağ