«

»

Şub 17

AKP’nin gizli görevi mi var? 1

AKP’nin gizli görevi mi var? 1                                                                                                                                                                     www.kenansahbaz.com

Türkiye’nin son kale olduğunu söyleyen Başbakan Ahmet Davutoğlu “Üç terör örgütü, birisi güya İslâm’ı ve Sünnileri Suriye’de savunduğu iddiasındaki tamamıyla barbar ve dinimize, medeniyetimize en büyük lekeyi vuran DEAŞ, diğeri güya, Kürtlerin haklarını savunduğunu iddia eden ama en çok Kürt katleden PKK, bir diğeri de güya Alevi vatandaşlarımızın haklarını savunduğu iddiasını öne çıkaran ve bu yönde eylemler yapan DHKP-C… Bu üç örgüt birbirleriyle mücadele eden örgütler güya, aynı anda Türkiye’ye karşı harekete geçtiler. Daha doğru bir tabir kullanıyorum, geçirildiler. O günden bugüne de biz üç terör örgütüyle mücadelemizi sürdürüyoruz dedi.

Sayın Davutoğlu: -Bahsettiğiniz üç terör örgütünü Türkiye’ye karşı kim, kimler ve hangi amaçla harekete geçirdiler?

Maalesef bu ifade edilmiyor.. Türkiye kiminle savaşmaktadır? Bu kargaşa içerisinde Rusya uçağı niçin düşürülmüştür? Terör örgütlerini Rusya’nın organize ettiğine dair en küçük bir işaret yok ama burada da bir saptırma yapılıyor ve PKK’nın kullandığı silahların Rus yapımı olduğundan bahsedilerek asıl düşmanın kim olduğu gizlenmeye çalışılıyor. Teröristlerin elinde Amerikan ordu  silâhları yakalanıyor ama bu basında yer almıyor! 

Kaynak: http://www.yenicaggazetesi.com.tr/akpnin-gizli-gorevi-mi-var-37096yy.htm