«

»

Oca 13

5 VAKİT NAMAZINI KILAN ERMENİ…

5 VAKİT NAMAZINI KILAN ERMENİ…
 
Din ile insanları ne zamana kadar kandırabilirsiniz? Muaviye de dini kullandı. İslam dünyasına kan, gözyaşı bitmeyen büyük bir acı miras bıraktı.
 
Aydın’ın Nazilli ilçes’ne bağlı Dereağzı Köyüne bundan 10 Yıl önce adının Ali olduğunu söyleyen birisi doğu illerinden gelmiş, yerleşmiş, hanımının isminiFatma olarak tanıtmış. Adam 5 Vakit camiye gider gelir, başında takke, elinde tesbih eksik olmazmış. Kapı komşusundan da her gün yoğurt aşı yapmak için 1 Kg yoğurt alırmış, Ddoğuda içine pirinç ve yoğurt katılan bun yemek meşhurmuş. Ali Efendi bu arada köylülerle ahbaplık kurmuş; isteyene borç para veriyormuş. Aradan 8 Yıl geçmiş. 1 Gün komşusuna ‘misafirler geldi, günde 1 kg değil, 5 kg, süt vereceksin demiş’ Komşusuna 1 hafta sonra tekrar gelip ‘misafirler çoğaldı hergün 10 kg süt bırakıver bizim eve’. demiş. Kapı komşusu ‘sütü veriyorduk ama misafirleri hiç görmüyorduk, birgün belediyedeki işimden çıktıktan sonra eve geldim. Bir baktım köyde 5-6 polis, jandarma arabası duruyor.Ne olduğunu sorum. Doğudan gelip bizim köye yerleşen komşumun evinden 15-20 kadar PKK’lı terörist yakalandığını, Ali Efendi’nin Türk değil Ermeni olduğunu polisler söyledi. Evde 2 Trilyon lira para, irili ufaklı silahlar ve mermiler bulunduğunu polisler açıkladı. Köy civarında da daha önce polisler yere silah gömmeye gelen 2 PKK’lıyı yakalamışlar’ dedi,
 
Benim anladığım şu, 8 Yıl Jandarma ve polis ayakta uyumuş, Ermeni ve PKK’lılar, gazetelerden de okuduğuma göre Van’dan getirdikleri bu tür silahları Türkiye’nin her tarafında toprağa gömüyorlar,bunlar Türkiye’yi içten silah yoluyla yıkmak için çalışma yapıyorlar galiba? Bu güne kadar 16 Türk Devletinin içeriden yıkıldığını kitaplardan okuduğumuza veöğrendiğimize göre demekki buişler ülke içinde ki yabancı uyukluların Türk gibi görünüp olayları tezgahlaması ile meydana geliyor. Yukarıda anlatılan olayda İstanbul’da yakalanan 1 teröristin verdiği bilgilerle ortaya çıkarılmış, UKARIDA ANLATTIĞIM OLAYDA İSTANBUL’DA YAKALANAN 1 MİLİTANIN VERDİĞİ BİLGİLERLE ORTAYA ÇIKARILMIŞ, vilayetin birçok yerinde son 5-10 Yıldır topraktan, mezardan, kuyudan bu tür silalar ve bombalar bulundu. Bu yüzden halkımız özellikle dışarıdan gelen ve yerleşen bu ve benzeri kişilere çok dikkat etmelidirler. Ayrıca bunların ellerinde yakalan silahların menşeinden şunu da iyi anlamak lazım, Türk düşmanı Rusya-Bulgaristan-İsrail’e ait silahların bunların elinde bana göre tesadğf değildir. Rusya , Ermenilere en çok silah yardımı yapan bir ülke, Ermenistan Asala ile yeniden faaliyete geçmeye hazırlanıyor ve PKK ile işbirliği yaptıklarını da 1 yöneticisi açıkladıI, PKK’yı Fransa-Yunanistan-Almanya-İngiltere-ABD-İsrail vb. Gibi ülkelerin desteklediğini bilmeyen yoltur. Bu yüzden sinmiş gibi görünen bütün Türkiye düşmanları gece-gündüz faaliyet halindedirler, aman dikkat!
 
Bu arada ABD başkanlığı yapan Bush bir ara ’Türkiye ılımlı İslam Cumhuriyeti olacak.’ Demişti. Demek ki Türkiye’de Cüppeli-başı takkeli bir çok Yahudi-Emeni-Rum yetiştirip bütün köy, kasaba, ilçe ve illerde işi bitirdiklerimni düşünmüş olmalılar ki, bu iş Bush’un kulağına fısıldandıI. Oda Türkiye’yi ele geçirdik sandı ve böyle bir beyanat verdi. Daha önce ABD İstanbul Konsolosluğu İstanbul’da azınlıklara silah eğitimi verdiğini açıklamıştı. Her şey iyi hoş ta, bundan sonra hakiki din adamları ile ABD-AB yanlısı ve gizli servis lerin yetiştirdiği besleme din adamlarını nasıl ayıracağız? Biz en iyisi, İran-Irak-Suriye-Azerbaycan-Pakistan-Afganistan-Lübnan-Kuveyt-Yemen-Özbekistan-Tacikistan-Kazakistan-Türkmenistan- Macaristan gibi ülkelerle birlikte ortak pazar kuralım. Ayrıca her Türk dünyanın en zengin adamı olmak için mücadele etsin. O zaman bunların üstesinden geliriz.
Bu arada geçtiğimiz günlerde bir gazeteye açıklamada bulunan Ermeni din adamlarından birisi ‘Türklerden daha çok Müslüman gibi yaşayan Ermeniler var. İnsanlar ne kadar Ermeni komşulaarı olduğunu anlayabilecekler’ demiş. Demek ki 5 Vakit namazını kılan Ermeniler Müslümanlıklarını evlerinde PKK’lı besleyerek ifa ediyorlar. Peki bir de cami yaptırma ve yaşatma derneklerinde görev alıp camiye yardım topladılarsa ne olacak? Yıllardır çalışmadan apartman sahibi olanlar var da bunu onun için yazdım
Son bir hatırlatma, ABD’debulunan Yahudi bir kuruluşT ürkiye’de 20.000 Yahudi olduğunu açıkladı İsmi İbranice olanlar, dönmeler bu sayının içerisinde yok. Ermeniler, Türkiye’de 150.000 civarında Ermeni olduğunu söylüyorlar. Rumlar ise 4.000 Rum, Ahmet Türk ise 12 milyon Kürt olduğunu ifade etti. Bunların kaçının Ermenilerin kontrolünde olduğu ise bilinmiyor. Bu arada bir ara Fransa Milletvekillerinden birisi kendi seçim bölgesi Larzak’ta Ermeni ve Kürt gençlerinesilah eğitimi verildiğini açıklamıştı. Kısacası bu grup Türkiye’de ki 40 Yıldır sürdürülen bütün Türkiye düşmanlığı gösterilerin tek adresidir. Bütün partilerin içini allak bullak eden, olayları çığırından çıkaran, Üniversiteleri karıştıran, bir çok din taciribnin ortaya çıkıp halkı şaşırtmaya çalışan bu gruptur.
Türkiye’nin birliğini bozmaya çalışan yerli ve yabancı kişiler var.